| klau95 a întrebat:

Creatina retine apa in muschii?

7 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Da.Creatina reţine apa în celula musculară şi din acest motiv reiese volumizarea fibrei musculare.

| Primo a răspuns:

Uite ca am eu habar... da retine apa in muschi si daca vrei sa ei iti sugerez sa combini cu un supliment de proteine ( daca esti slabut ar trebui sa contina si carbohidrati)

| Marius96 a răspuns:

Da ti-o retine pe toata, iar daca nu esti atent poate explodezi :O o sa devii o bomba cu ceas.
Acuma serios nu puteai da un sarch pe google, mai bine ai venit sa ii intrebi pe astia de pe TPU, care habar nu au gen ovyovydutzu.

| AnonimNeamt a răspuns:

Dap...funda?

| klau95 explică (pentru AnonimNeamt):

Ai nimerit sau?laughing daca nu e alba e neagralaughing

| AnonimNeamt a răspuns (pentru klau95):

Maa e cratina n-am nimeritstraight faceCratina tine apa la muschi ma si de aceasta reiese schimbarea fibrei la muschi!

| Cosmin86 a răspuns (pentru AnonimNeamt):

Schimbarea fibrei? rolling on the floor