| anonim_4396 a întrebat:

Crede cineva că Barcelona Poa' sa facă o minune?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sa fim seriosi. Nu.

| DovleacTurbat a răspuns (pentru AFR81):

Au 2-0 baietii, ce spuneai? laughing Mai dau 3 pana la final

| Drimmero a răspuns:

Bwhahahahahaha,, e pa-pa si Varzelona din competitie, UCL este pentru cele mai bune echipe, nu pentru amatori.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Pai da...Amatori.
Dar O echipa de amatori nu pierde cu 1-5 Acasa in UCL...
Stii la ce ma refer

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Evident, nu am nimic de comentat aici,, Arsenal e o echipa de amatori in momentul de fata, condusa de un distrus.
2-10 scorul general,, incredibil asa ceva, cate umilinte sa mai indur pentru echipa asta?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Tu nu trebuie sa-nduri!
E fotbal, pana la urma!

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta nu am realizat si s-a lasat cu urmari

| DovleacTurbat a răspuns:

O va face, am bagat 400 de lei rolling on the floor))). In caz contrar intru peste ei in casa.