| mihnea167 a întrebat:

Credeti ca Adrian Mutu va reveni in tara, la Petrolul Ploiesti?

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Şansele sunt foarte mici,Alain Orsoni, preşedintele lui Ajaccio, a spus ca nu a vorbit cu niciun oficial al Petrolului, l-aş vedea pe Mutu mai degrabă în zona Golfului Persic, nu cred că ajunge la Petrolul.
Sărbători fericite şi un An Nou plin de împliniri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă-i oferă peste 1 milion de euro salariu, poate. Dacă nu, imposibil. În ţara va reveni curând, că n-o să mai poată fenta prea multe echipe de primă ligă de prin campionatele europene să-l cumpere şi atunci va fi nevoit să se întoarcă în România.

| Catalin2001Ptg a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, nu cred ca ar lasa banii din Franta pentru Petrolul. S-ar putea sa vina doar pentru a se retrage la o echipa din Romania, depinde ce salariu i se va oferi, oricum pentru Adrian Mutu as plati un salariu destul de mare, dar asta depinde de conducerea Petrolului. big grin