| SadBoyForever a întrebat:

Credeti ca au ceva sanse azi petrolistii in fata stelei?
Eu unul cred ca stelistii vor invinge fara emotii, voi ce parere aveti oare; au ceva sanse petrolistii sau se vor impune stelistii fara emotii

4 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Desi sunt stelist nu stiu de ce am impresia ca s-ar putea ca steaua sa ia bataie! Oricum eu cred ca meciul va ajunge in prelungiri si eventual la Penalty-uri! Hai STEAUA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steau o sa castige, dar va fi un meci strans. Sansele sunt 50-50

| Leatherleader a răspuns:

Va fi un meci cam greu, dar Steaua va castiga Super Cupa! Fortza Steaua US25!

| Andr3y25 a răspuns:

Eu tin cu Steaua! Meciul va fi strans.Nu cred ca se vor da mai mult de 3 goluri.Acuma sansele sunt 50%- 50%.Eu sper ca Steaua sa castige, dar nu o sa fie usor.