| SadBoyForever a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca steaua a dominat campionatul autoritar sezonul acesta este primul titlu dupa 7 ani pentru steaua, oricum credeti ca stelistii vor domina autoritar si sezonul viitor s-au s-ar putea sa avem de acum incolo niste sezoane in care doar steaua v-a cuceri titlul? le v-a mai sta cineva in cale oare?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot ce se poate dar este greu de spus acum. Sa vedem ce transferuri o sa se faca, plecari si veniri, la Steaua si la celelalte echipe, abia apoi se va putea spune cu o probabilitate mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura cale ca Steaua să decadă şi să nu ia titlul şi anii următori, ar fi să-şi managerieze din nou foarte prost jucătorii valoroşi. Să-i lase să plece cu una cu două, doar fiindcă suma de transfer depăşeşte 1 milion de euro. Dacă fac transferuri bune şi continuă cu acest stil de joc, iar Reghecampf mai rămâne încă 2-3 ani, Steaua va domina iar fotbalul românesc, căci o altă echipă din ţară care să-i poată face faţă nu văd să fie.