| Xenoverse1 a întrebat:

Credeti ca Barcelona va mai reusi inca o remontada dupa 4 ani in fata celor de la PSG?

13 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Mai degraba Barcelona ar trebui sa aiba grija sa nu si-o ia pe coaja rau cum si-a luat-o anul trecut de la Bayern...

| Xenoverse1 explică (pentru Holiday):

Tu nu esti nesuferitul ala care e prieten cu Drimmero.

| Holiday a răspuns (pentru Xenoverse1):

"Tu nu esti nesuferitul ala..."

Da, eu sunt!

"...care e prieten cu Drimmero"

Nu suntem nici prieteni, nici dusmani, dar pe teme de fotbal, cel putin, putem avea discutii ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că va lua mai multe decât în tur

| Xenoverse1 explică (pentru anonim_4396):

Probabil 3-1 pentru Barcelona se va termina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Sincer, Barcelona și Real au cele mai slabe echipe din istoria lor. Barcelona abia a avut bani de Dest care clar e mai mult mijlocaș decât fundaș plus că dembele, coutinho și griezman sunt gafe majore ale vechii conduceri, sunt forțați titulari deși nu fac fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are nici o șansă.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu, nu o mai ajută arbitrii pentru că trebuie să se facă cumva uitat acel 6-1 furat.

| DenqOO a răspuns:

Sper sa NU mai reuseasca.
Si nici atunci, meciul nu mi se pare ca a fost prea cinstit meciul

| DenqOO a răspuns (pentru DenqOO):

Mi-ai mai dat si nefolositori la raspuns.
Acum ce mai zici dupa meci?

| Whitesnake99 a răspuns:

Ce remontada prietene? Aia a fost cea mai mare hotie din istoria UCL. Un blat nesimtit cu intelegeri ale patronilor arabi in spate.

| Xenoverse1 explică (pentru Whitesnake99):

Ai vreo dovadă că a fost o înțelegere la meciul din retur?

Răspuns utilizator avertizat