| dehex a întrebat:

Credeti ca CS Turnu Severin are sanse s-o bata pe Dinamo?
Dupa ce a facut un meci bun cu AS Roma... + a batut-o pe Rijeka intr-un amical in care Rijeka e in liga 1 din Croatia.
Aaaa, + ca a plecat Niculae.
Si pe Dinamo in amicale au batut-o multe echipe cum ar fi si o echipa de liga 2 care i-a batut cu 3-0.

Credeti ca ar avea sanse Severinul s-o bata pe Dinamo?

Răspuns Câştigător
| ionutzzz90 a răspuns:

Parerea mea,este ca Dinamo din ce am vazut in meciul din Supercupa cu CFR pe care l-a si castigat, a facut un joc, spun eu destul de bun, dar din moment ce Severinul e la primul meci in Liga I, daca nu ma insel, eu cred ca are sanse de 50%cum va avea la fiecare meci de acum incolo! Fortza Severin!

2 răspunsuri:
| ReDMaN12 a răspuns:

In fotbal exista multe surprize, acum depinde si de cat de motivati sunt jucatorii Severinului.Nu ai vazut ca Dinamo nu primea nici o sansa cu CFR Cluj in Supercupa si uita ca a luat-o....cu toate ca CFR a fost mai buna ca Dinamo in amicalerolling on the floorca amicalele nu scot cu nimic in evidenta tacticile echipelor.Eu tin cu severinul ca sunt stelist deci le dau sanse de 30%

| ZoLyX a răspuns:

Vazand meciul din Supercupa in care Dinamo chiar a jucat fotbal cred ca Severinul are sanse dar mici..in proportie de 20-30%..nu au experienta aia de prima liga si in fiecare meci din cupa in care s-au intalnit au batut Dinamo.