| nyku02 a întrebat:

Cine credeti ca o sa fie prima echipa care o va bate pe dinamo in liga 1. Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaslui.funda?

13 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Steaua

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Rapid, Steaua, CFR, U Cluj au cele mai mari sanse. De Rapid zic fiindca are echiipa, antrenor si joaca foarte bine dupa cum s-a vazut in campionat si in Europa. Steaua, ma gandesc ca si ea are echipa buna si a batut-o in finala Cupei Romaniei. CFR spun pentru ca sunt destul de buni si a mai batut pe Dinamo. Iar U Cluj stiu ca sezonul trecut a batut la Bucuresti cu 4-3 pe Dinamo iar la Cluj s-a impus cu 2-1 parca... deci si aceasta are sanse. Totusi si pentru egal sunt sanse foarte mari! Dinamo in schimb a pierdut un jucator important, pe Gabriel Torje, dar se poate descurca.

| SoRyNeScku a răspuns:

Normal ca e logic ca Vaslui ca joaca etapa viitoarehappy

| tybycool a răspuns:

Vaslui sau Rapid big grin

| wPapy a răspuns:

Steaua si va luat campionatul...
Fortza Steaua!

| bd3x73r a răspuns:

Rapid ca e peste 2 etape meciu si dupa ce ia bataie de la rapid ii bate si steaua

| Aditzu1988 a răspuns:

Asteapta urmatoare etapa si te vei lamurii singur big grin

| мαddยtรรα a răspuns:

Fc steaua Bucurestiwinking

| Magoo88 a răspuns:

Steaua desigur. Dar pana ajunge sa joace cu Steaua sigur se va incurca cu vreo echipa mai mica.

| VivianKorea a răspuns:

Eu! funda?

| 111111111111111 a răspuns:

Vaslui! lojik laughing

| AiMZeR a răspuns:

Nimeni. \m/

| xXAlexXx a răspuns:

Steaua