| Andreea0612 a întrebat:

Credeti ca daca imi voi mari masa musculara la picioare si fese (partea de la burta in jos) pot scapa de burta?

9 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Sigur ca poti happy
Ai nevoie doar de de:
1.Rabdare
2.Vointa
3.O alimentatie bine pusa la punct
4. Exercitii fizice
Orice este posibil happy
Bafta!

| vaniusamd99 a răspuns:

Daca o sa faci exercitii pentru burta si o sa pui mult e fort o sa ai silueta dorita, eu it spun ca eu fac fitnes in fiecare seara si am musculatura pe care me-o doresc...Succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru vaniusamd99):

Care musculatura? laughing

| vaniusamd99 a răspuns (pentru Cosmin86):

Asta de fotografia mea! laughing)

| Cosmin86 a răspuns (pentru vaniusamd99):

Aia nu e musculatura, sunt doar niste patratele pentru ca esti foarte slab, se vede ca ai pieptul plat happy

"a skinny guy with abs" laughing

| MioaraParalescu a răspuns (pentru vaniusamd99):

Daca chiar tu esti ala din fotografie, atunci felicitari ai un abdomen bine lucrat big grin
Dar sfatul meu este sa lucrezi mai mult la piept happy

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cosmin86):

E ca sanii mari la grase laughing))

| Cosmin86 a răspuns (pentru JohnnyBi):

It doesn't count big grin

| JohnnyBi a răspuns (pentru Cosmin86):

Prefer sa arat ca o gogoasa decat slab cu patratele. Am dovada ca nu mor de foame laughing)