| alexx102428 a întrebat:

Credeti ca o sa o elimine FCSB pe Lazio din UEL?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sincer, nu au nicio sansa.

| Drimmero a răspuns:

Ii calca Lazio in picioare, sa fim seriosi.

| BuLaNNNeL a răspuns:

rolling on the floor Au sanse doar cand vor veni cu picioarele pe pamant. Deocamdata se cred vedete, zei, au filme-n cap de mari fotbalisti mai ceva ca Messi si Ronaldo la un loc, iar ei nu leaga 2 pase si 1 sut. Minim 4 bucati primesc de la italieni.

| codrincodrin a răspuns:

Ar trebui

| RzV28 a răspuns:

Daca Lazio joaca ca in ultimele saptamani sincer se va juca de la egal la egal dar daca Lazio va juca ca pe la inceputul sezonului sincer nu le dau mari sanse alor nostri. Conteaza mult ce se va schimba in pauza de iarna, in primul rand daca se vor face noi transferuri sau vor pleca jucatori importanti de la ambele echipe. Conteaza si pregatirea de iarna si cat de motivate vor intra echipele in partea a doua a sezonului. Orice ar fi Lazio e cu mult peste FCSB si doar sa ii prindem intr-o pasa proasta pe cei de la Lazio si sa nu ii intereseze prea mult aceasta competitie ca sa ii putem elimina, in rest vom spera la o minune.

| Adiq a răspuns:

Mai bine roaga-te sa nu ne faca de ras prea tare...

| Butin a răspuns:

Slabe sanse. Spre zero