| RomontiBogdan a întrebat:

Credeti ca rusescu va juca in meciul nationalei cu Ungaria?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, va juca în atac alături de Keşeru, avându-i în spate pe Sânmărtean, Mutu, Lazăr şi Deac.

Frate, nu crezi că ar fi mai bine să vezi mai întâi care-s jucătorii rămaşi în lotul echipei naţionale pentru dubla cu Turcia şi Ungaria şi apoi să pui o întrebare?

| gazaru a răspuns:

Eu cred ca nu

| PerianuPaula99 a răspuns:

Nu.

| Lowsensitive a răspuns:

Nu joaca! Nu ii trebuie lui Piturca nici Mutu nici Rusescu.Ii prost antrenorul! Nu il baga pe Mutu ca vrea sa piarda meciul.Mutu ii cel mai bun fotbalist roman fratilor! Oricum NU il baga pe Rusescu il are pe Marica!

| mario1988 a răspuns:

Nu Rusescu nu va juca deoarece Piturca nu e multumit de el, steaua nu il mai vrea acum joaca la Sevilla si pentru Piti nu mai este folositor

| anonim_4396 a răspuns (pentru mario1988):

Ce treabă are Steaua cu Naționala?

Asta nu depinde de noi, daca joacă sau nu, vom vedea happy

| RomontiBogdan explică (pentru anonim_4396):

Rusescu joaca la sevilia!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RomontiBogdan):

Nu contează asta, practic este român. Dacă selecționerul va dori să îl trimită în teren, îl va trimite, asta rămâne la alegerea lui.

| Barbu_Andrei_1999 a răspuns:

Nu va juca, pentru ca a spus asta.

| L3o11 a răspuns:

Nu se stie totul depinde de Victor Piturca.