| Maxymo a întrebat:

Credeti ca se va califica vreo echipa romaneasca (Steaua sau CFR Cluj) mai departe in Cupa UEFA, dupa infrangerile din tur? Dati un pronostic pentru retur!

10 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Nu, nu au nici o sansa acum ca au dat de echipe tari, eu zic ca vor pierde si acasa.

| Ibrahimovic a răspuns:

Sanse sunt dar mici si aceastea sunt de partea CFR-ului, caci Stelei ii va fi foarte greu sa intoarca rezultatul cu Ajax...in schimb CFR-ul are ceva sanse; Inter este de batut chiar daca este atat de renumita, nu trece printr-o perioada grozava.Pronosticuri...1/2-1 pentru Ajax si 1/2-0-1 pentru CFR

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

După ce a măturat pe jos cu CFR-ul în Italia, tu vii şi spui că şanse mai sunt la calificare? laughing Prietene, în proporţie de 99% şi Steaua şi CFR vor pierde şi în retur.

| Ibrahimovic a răspuns (pentru anonim_4396):

Prietene, stilul de joc al lui Inter este mai accesibil decat cel al lui Ajax, asa ca, eu cred ca CFR inca mai are sanse(parerea mea)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ibrahimovic):

laughing Românismul bate optimismul, tot timpul.

| LetMeHelp a răspuns:

Sunt un om foarte optimist...dar nu cred ca se vor califica mai departe chiar daca vor castiga acasa. Poate doar o minune (vorba lui Becali).

Răspuns utilizator avertizat
| Krueger a răspuns:

Mi-e greu sa cred ca vor reusi una din ele sa intoarca rezultatul, asa ca merg pe victoria lui inter si ajax in retur cu toate ca mi-as dori sa ma insel!

| Darvyl a răspuns:

Nu prea mai exista sanse.

| SkryLeXx a răspuns:

Pana la urma steaua sa calificat a dat 2-0 iar la penalty ia batut pe ajax cu 6-4 Deci! F00rtza Steaua!