| TeamHellNo a întrebat:

Credeti ca suporetrii sau purtat normal cu Figo cand a plecat de la Barca pentru Real Madrid?

Răspuns Câştigător
| DareToZlatan a răspuns:

Eu cred ca DA a fost normal pentru ca sa spune ca Lacatus s-ar duce la Dinamo, stelistii cred ca l-ar face praf. Cred ca acest exemplu e cam la fel

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Și pe la alții sînt valabile aceste manifestări în cazul unor transferuri de fotbaliști la echipe adverare de mare tradiție.
Așa au fost și la noi cazurile Dănciulescu, Cătălin Munteanu ( la începuturile lor la o nouă echipă, în speță Dinamo).
Sînt curios cum va fi primit Pîrvulescu de la Steaua la primul joc în Ștefan cel Mare.

| SantaAndrei a răspuns:

DA. Dupa ce a declarat dragoste Barcelonei normal ca atunci cand a plecat la real madrid a fost huiduit. Capul de porc(parca lui i-a fost aruncat) a fost doar simbolic, sa isi bata joc de el pentru aceasta tradare.