| brix167y2 a întrebat:

Credeti ca barça poate sa bata sambata asta pe real madrid pe bernabeu? eu sper! ast raspunsurile voastrewinking

7 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

As dori sa bata, m-as multumi si c-un egal. Va fi un meci strans, echilibrat, cum este mereu El Clasico. Mi-e frica sa nu ia bataie Barca, dupa euforia din Champions League. Plus ca, o data pe an se mobileaza si vedetele alea pline de spoturi publicitare de la Real, si atunci cu Barca. Cine bate sambata, va castiga titlul in Primera Division.

| Pho3nix a răspuns:

Si eu sper sa bata si cred ca va face acest lucru.
Se va juca Messi cu apararea lui Real. laughing.
Oricum, s-ar putea sa se termine egal pentru ca sunt 2 echipe bune si va fi un meci echilibrat.

| DanSor a răspuns:

DA... tin cu Barcelona de cand ma stiu, totul a inceput de foarte multi ani si e o poveste interesanta, dar nu intru in detalii.
Eu zic ca Barcelona va bate in "el clasico" :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da bate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tin cu Real Madrid peace sign.

| gyorgya a răspuns:

Eu ma bazez pe messi... i-a facut varza pe arsenalbig grin.nu sunt microbista inraita, insa cand e vorba de barcelona ma uit cu placere.happy

| gyorgya a răspuns:

Hehehe... a batut ma barcelonabig grin2-0. vorbeau aia singuri fratebig grin.

Întrebări recente