| Saya_1767 a întrebat:

Credeti ca Tatarusanu va pleca de la Steaua?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se prea poate, mai ales daca o sa se obtina o suma buna din transfer, se pare ca se vrea cel putin 3 milioane euro. Numai bine!

| costin_8115 a răspuns:

Eu unul cred ca va pleca daca va avea o oferta buna.ar fi bine pentru el deoarece nu se stie daca va mai avea un sezon asa de bun ca cel care s-a terminat.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Sper că nu. Dacă da, atunci să ne pregătim de Liga... a II-a.

| PES2011Fan a răspuns:

Se poate,dacă Brescia,Inter,Milan, Juve, etc. ar da între 3.000.000-6.000.000.Eu m-aş bucura pentru el poate i s-ar îndeplini un vis.