| LyR a întrebat:

Credeti ca Wrestlemania 29 va fi difuzat pe sport.ro? funda!

Răspuns Câştigător
| Bogdan_5424 a răspuns:

Nu o sa fie difuzat pe sport.ro doar pe voyo.ro pe la vreo 2 noaptea pe sport.ro o sa fie difuzat cu vreo 15 - 20 de zile dupa wrestlemania 29 happy

8 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

Da o sa fie dar nu live dupa parerea mea

| Zome a răspuns:

Probabil o sa fie difuzat! sper sa fie un show cu mai multa adrenalina Wrestlemania 28 nu a fost cine stie ce... sa speram ca WM 29 va fi!

| Fantasy a răspuns:

Va fi dar nu live

| DarknessKirin a răspuns:

Ar trebui sa fie

| MikulAjutor a răspuns:

Nu cred! presupun ca o sa fie pe la 2noapte pe voyo tongue

| CR7Razvan a răspuns:

Daa sigur va fi difuzat si pe sort.ro

| GeorgeH91 a răspuns:

Sall.Wrestlemania 29 va fi live pe sport.ro si sport.ro HD la fel ca Elimination Chamber care va fi luni 18 februarie live.A anuntat la smackdown acum putin timp ca va fi live pe sport.ro.bafta

| alin4578 a răspuns:

Da o sa fie live la ora 2