| TeamHellNo a întrebat:

Credeti ca Y2J va fi concediat definitiv?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Y2J nu a fost şi nu va fi NICIODATĂ concediat din WWE. Este un nume prea mare pentru companie şi nu-şi poate permite cineva să-i facă asta.

Toate aşa-zisele concedieri şi accidentări ale lui Jericho au fost doar poveşti spuse de cei din WWE pentru a masca faptul că Y2J pleacă prin turnee cu trupa sa.

3 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Nu, Chris Jericho nu va fi concediat, toate astea sunt doar pentru rating. Bafta, funda?

| teotaur a răspuns:

Salut!
Eu nu stiu cine Y2J, dar sunt sigura ca va vi conciedat, dar nu va renuta.
Pa, pa!

| Laurentiuuu a răspuns (pentru teotaur):

Ce om, nu stie cine e dar comenteaza straight face