| sorinbv18 a întrebat:

Cristiano Ronaldo sau Messi? raspundeti sincer si nu referitor la echipa la care evolueaza (ex:tin cu Barca si cred ca messi e mai bun, fiti sinceri)

Răspuns Câştigător
| Go3 a răspuns:

Cristiano ronaldo

13 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Amandoi... simplu. De la amandoi ai cate ceva de invatat, de la Ronaldo spectacolul, iar de la Messi eficacitatea. Chiar daca majoritatea il sustin acum pe Messi, nu ai cum sa spui ca Ronaldo este mai slab. Iar daca Ronaldo juca la o chipa precum Barcelona...altfel stateau lucrurilewinking
PS: cu o floare nu se face primavara...echipa conteaza cel mai mult!

| costin_8115 a răspuns:

Eu cred ca messi este mai bun. poate pentru ca mie nu mi-au placut niciodata jucatorii aroganti, egoisti si care se cred cei mai buni, gen ronaldo big grin

| FoarteLetargic a răspuns:

Baieti,uitati-va la echipe:Barca e cu 2 clase peste Real, Messi face ce face cu echipa. Daca ar fi Ronaldo la Barca ar da 50 de goluri pe sezon. De ce credeti ca Messi nu face nimic la nationala? Nu are echipa care sa-l ajute. La Barca sunt:Xavi,Iniesta,Villa, Pedro, Dani Alves. Ronaldo THE BESTwinking. Pace voua!

| Sconcsiş a răspuns:

Messi

| generic a răspuns:

Fara indoiala, tin cu C.Ronaldo.Chiar daca multi spun ca nu mai joaca cum juca inainte, eu vreau sa traiesc cu ideea ca joaca la fel de bine [parerea mea e asta].

| federerdinamo a răspuns:

Ronaldolove struck...(mentionez nu tin nici cu Barca nici Real, le detestbig grin)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi e cel mai bun jucator din lume

| AdyDinamo123 a răspuns:

Idolu meu e cristiano ronaldo dar e mai bun messi

| Dumitras95 a răspuns:

Messi dupa parerea mea este cel mai bun jucator din lume.

| IronMaiden75 a răspuns:

Eu zic ca messi e mai bun
cristiano ronaldo de multe ori e egosit si rateaza iar alte ori da pase cand poate da gol usor straight face

| VocalOfficial a răspuns:

Ai dreptate, eu sunt fan Cristiano Ronaldo, dar cred ca Messi e mai bun anul acesta, pentru ca Cristiano Ronaldo era mult mai bun la Manchester decat la Real! happy

| pisolcea a răspuns:

Messi