| StefyyyMaXXim a întrebat:

Cine credeti ca este mai bun?! Messi sau Cristiano Ronaldo? Eu sincer cred ca mesii pentru ca da multe goluri si joaca cu echipa si a avut balonul de aur 4 ani la rand happy Messi nu a luat balonul de aur in 2014 (din pacate) din cauza unei accidentari ca asa il lua! Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| xFlorin a răspuns:

Cristiano Ronaldo e mai bun si la viteza, rezistenta, putere, control.Si in plus Messi fara Xavi si Iniest e mort.Deci CR7 the best forever.

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cristiano Ronaldo.
O seara buna.

| vangaelis a răspuns:

Balonul de Aur ar trebui sa se dea pentru statistici individuale de joc, nu neaparat golurile marcate ci fazele decisive. asa ca nu conteaza ca esti la Barca sau Real.

| Darker a răspuns:

Da Messi da multe goluri dar gandeste-te ce mijloc are acum Barcelona si cine il ajuta pe Messi : ( Iniesta, Xavi, Fabregas), Ronaldo are superioritate infinita la viteza, rezistenta, forta (si in sut si in dueluri ) plus ca ronaldo este un pic mai in spate decat Messi la pozitia in teren : LW(LF) - ST. Una este sa fii un Stiker veritabil. Apropo cine il ajuta pe Ronaldo? ( Di Maria, aaa Xabi Alonso aaa Bale ( care nu il ajuta prea mult). Cam atat... deci ROnaldo The Best.

| Bonelush42O a răspuns:

Messi este mai bun

| Cristian_Bogdan_2001 a răspuns:

Parerea mea este Cristiano Ronaldo Is The Best, asta e parerea mea daca tu ti cu Messi nu am nimic impotriva big grin