| Shukacu a întrebat:

Cu ce afecteaza masturbarea daca faci sport sau te antrenezi la sala?

3 răspunsuri:
| 13 a răspuns:

Stiu ca suna ciudat, dar te afecteaza foarte mult. Pentru ca tu in timp ce prepari sperma folosesti o cantitate imensa de proteine si testosteron pentru ca spermatozoizii sa fie creati si sa aiba energia necesara sa ajunga la ou. Substante absolut necesare pentru perfomata muschilor.Deci masturbarea excesiva duce la infometarea muschilor. Daca iei Proteine nu mai conteaza masturbarea pentru ca ai o sursa bogata si constanta de proteina. Dap pentru cineva care nu ia suplimente alimenatre, cum sunt eu care imi iau proteinele din albus de ou carne de peste, pui si vita si din lapte lapte conteaza.

| SadBoyForever a răspuns:

Nu te mai lua dupa toti idi0.tzii care zic ca masturbarea dauneaza -rolling on the floor. Masturbarea nu dauneaza cu nimic, adica, sa gandim logicwinking, ce treaba are masturbarea cu sportul laughing))?

| Sincerrrrrr a răspuns:

Cu nimic.numai ca esti mai obosit