| 1fanTPU1 a întrebat:

Cu ce echipa de fotbal tineti eu tin cu Barcelona dar nu ziceti ca si voi tineti cu asta cu nu dau cu fundite ok!

15 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Tractoru Arad

| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Din lume cu Barcelona din Romania cu Poli Timisoara

| daniiel2 a răspuns:

Ecip mea favorita Fc Arsenal si pe locul doi Real Madrid

| Username21 a răspuns (pentru daniiel2):

Romania -F.C. Dinamo Bucuresti, Spania - Real Madrid, Anglia Manchester United, Franta- PSG, Italia- Inter, Germania- Byern Muchen jucatori preferati ronaldo kaka casillas ramos ozil ribery julio cesar motta maicon sneijder rooben

| Cosminutzz22 a răspuns:

Eu tin cu Real Madrid:X si favoritu de la Real Madrid mie Ronaldohappy
Funda?

| IDN a răspuns:

Ro-Dinamo,En-Arsenal,Sp-Real-Madrid,jucator favorit-Ricardo Kaka

| MegaOmega a răspuns:

Chelsea big grin

| ClauCS99 a răspuns:

Steaua,chiar daca nu e atat de buna.

| XxXJoK3rXxX a răspuns:

Steaua

| Imperator a răspuns:

Ac Milan 4 ever! :d

| DjDark21 a răspuns:

Sal happy Eu tin cu steaua:X Ole ole ole olee! Funda?big grin

| caly11 a răspuns:

Manchester united --- barcealona este una din echipele pe care le urasc

| twitttttt a răspuns:

Real Madrid!

| gaaaaaaaaaaaabi a răspuns:

Eu tin cu dinamo! hai dinamo!

| RazvanBabulea a răspuns:

Manchester City love struck si pe 2 Steaua
jucatorul Favorit Neymar si C.Ronaldo