| Virus50c a întrebat:

Cu ce echipa ma sfatuiti sa joc la fifa 10 cu ce jucati voi, exclus Barcelona si Real Madrid (intrebare pentru cei pasionati de fifa).

9 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Manchester City
Bayern sau Inter

Apache
| Apache a răspuns:

Chelsea ...are cea mai buna defensiva!
...dar Barcelona este cea mai buna, urmata de Arsenal si Manchester United!
. parerea mea!

| daniDeeDee a răspuns:

Manchester United si Shalke.

| 2hard4u a răspuns:

Milan

| Lucian_4316 a răspuns:

Eu joc cu Psv Eindhoven.E tare mai ales Ibrahim Afellay si Romehdall rupi poarta cu ei

| cQsm1N a răspuns:

Daca tot ai chef sa te joci.ia o echipa de liga secunda si promoveazo.

| Iustin_1327 a răspuns:

Chelsea

| vestemean1997 a răspuns:

Eu iti propun Manchester City F.C. si eu joc tot cu asta sa vezi ce goluri dai cu carlos tevez.da si mie o funda

| Virus50c explică:

Ala cu Bayern ce tactica joci?