| Robu_Cosmin_1992 a întrebat:

A avut loc o competitie la FIFA 14 acum cateva luni (pe care am castigat-o, desigur) si luna asta urmeaza sa se desfasoare cea de-a doua editie. In prima editie am jucat cu Real Madrid, am castigat toate meciurile, inclusiv finala. Mi s-a spus ca in cea de-a doua editie nu voi mai avea voie cu aceeasi echipa (Real Madrid) si acum sunt in cautare de echipe tari. Ma puteti ajuta? BARCELONA EXCLUS.
Multumesc happy

3 răspunsuri:
| Valentin987654321 a răspuns:

Arsenal si Atletico

| Robu_Cosmin_1992 explică:

Arsenal si Atletico sunt echipe de valoare mijlocie, dupa parerea mea. Vreau ceva TARE FRATE! Pot alege si echipe internationale.

| Bubutifui7 a răspuns:

Bayern Munchen, Chelsea sau Manchester United. Sunt fan Real Madrid, dar pe lângă real madrid, echipa mea favorita e Manchester United!