Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Cu ce pot improviza acasa unele exerciții pentru corp cu gantere?

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Pai daca nu ai gantere poti sa folosesti 2 bidoane de 5/10L de apa pentru ca au majoritatea acel maner de plastic langa dop, si poti sa le ajustezi greutatea de la 1kg la 5kg turnand/varsand apa in/din ele.Iei frumos un cantar ca sa stii exact ce greutate au cand le ajustezi si gata ganterele.Ti-am dat cel mai la indemana exemplu pentru ca variante sunt cu zecile.Gasesti si pe Youtube astfel de improvizatii.