| Vio_Basil_1994 a întrebat:

Cu ceva proteine pentru crestere musculara si ce fel de exercitii trebuie sa fac la sala pentru dezvoltare in special partea de piept, umeri si brate daca ma poate ajuta cineva cu sfaturi.happy

2 răspunsuri:
| ghiolbitza a răspuns:

Patrea proasta la proteinele pentru cresterea masei musculare e ca functioneaza atat timp cat faci sala. Daca incetezi, te fleoscaiesti. Incearca sa combini serii de exercitii ca sa obtii un randament mai bun. Eu iti sugerez sa lucrezi umerii si spatele, arata mult mai bine decat pieptul. Nu zic sa nu lucrezi deloc piept, dar doar cat sa intretii, pentru ca muschii pieptului se lasa daca nu mai lucrezi si o sa ai tate. Baga spate, umeri si triceps daca vrei sa se vada ca faci sala. Bafta!