| RyanFlame98 a întrebat:

Cu cine credeti ca se va bate Undertaker la WrestleMania 29? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Brock Lesnar, având în vedere că săptămâna viitoare va fi un McMahon vs. Heyman, mă aştept la o intervenţie din partea lui Brock Lesnar pentru Paul urmată apoi de o intervenţie surpriză din partea lui Taker pentru Vince. Dacă nu revine la RAW-ul viitor, sunt mari şanse ca Taker să nu mai participe la WM 29.

7 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Cred ca CM Punk...thinking

| HaKa93 a răspuns:

E clar ca ar trebui sa se bata cu the rock dar nu se stie ce scenarii o sa mai scrie producatorii de la wwe

| diannna38 a răspuns:

Brock Lesnar a trebui sa se bata cu Golberg sau cu Ston Cold Steven Austin dar in vedere ca la WM 30 se va bate Brock Lesnar vs The Rock s-ar putea anul acesta sa se bata cu Triple H revansa de la Summer Slam 2012

| EdwardTeach a răspuns:

Cu Clark Kent sau cu Peter Parker.

| BiTW a răspuns:

Ma astept sa il infrunte pe CM Punk, desi mi-ar place mult mai mult varianta Brock Lesnar. Insa nu ma astept la un meci cu Brock, se stie foarte bine ce stil de lupta are acesta si cu ce probleme de sanatate se confrunta Taker, si in plus, e la mijloc si ego-ul lui Triple H, este clar ca isi va dori revansa cu Lesnar.

| yooocosti a răspuns:

Cm Punk [21-0] happy

| whatthef a răspuns:

Sheamus