| SyLvYuTzU a întrebat:

Cu cine se va bate Undertaker la WrestleMania 29?
Am auzit ca, cu Goldberg e adevarat?

9 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Nu,nu-i adevarat ce ai auzit tu.Se bate cu CM Punk asa cum scrie pe situl official al WWE-ului (wwe.com)

| Smackdown a răspuns:

Nu. Undertaker s-a batut cu Triple h
si arbitru era Shon Michael. A castigat Undertaker

| diannna38 a răspuns:

Nu undertaker se va bate cu punk la wrestlemania 29 si arpitru sepecial va fi Ston Cold Steven Austin

| WoodenCross97 a răspuns:

Nu frate. Undertaker se va lupta cu John Cena la wrestlemania 29. funda? smug este adevarat.

| SkyZoOo a răspuns (pentru WoodenCross97):

Sti si tu ca esti mai prost ca noaptea cena nu sia castigat nici macar onoare de a da ochi in ochi cu UNDERTAKER si tu zici ca se bate cu el doamne ce tampit esti se pare ca nai urmarit wwe in ultimi anilaughing))))) cena e doar un rahat chiar 80% din fani wwe-ului au votat ca cena este cel mai prost wrestlar din istoria wwe-ului daca nu crezi te poti uita pe site-ul wwe.comwinking S-ar putea sa se bata UNDERTAKER cu CM Punk75% or Brock Lesnar 60% or sa fie o surpriza o revenire a unui wrestlar ca de exemplu stone cold poatewinking

| WoodenCross97 a răspuns (pentru SkyZoOo):

Ba boule asta am citit si mai taci in cretinitatea ta! happy

| SyLvYuTzU explică:

Dooaamne!
Ce intreb eu si ce raspundeti voi!
Am vazut WrestleMania 28! Eu intreb de 29!

| alexandru_6678 a răspuns:

Este adevarat.va lupta cu golberg deoarece acesta se va intoarce cat de curand
wwe.com

| bicutica a răspuns:

Nu. Undertaker s-a batut cu Triple h
si arbitru era Shon Michael. A castigat Undertaker