| SyLvYuTzU a întrebat:

Stie cineva cu cine se bate undertaker la wrestlemania 28?

Răspuns Câştigător
| johncena4ever a răspuns:

Undertaker se va lupta cu Triple H si la wrestlemania 28. fundita?big grin

11 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Alberto del rio da este foarte praf undertaker il rupe este unu dintre cei mai buni din wresling alberto del rio o aparut acum nu de mult si e si el tare se bate cu undertaker de abia asteptlaughing o nebunie

| benny a răspuns:

Inca nu i s-a gasit adversar si nu se stie daca va lupta anul acesta la wrestlemania

| killllls a răspuns:

Se va bate Cu Triple H Din nouwinking

| hamstericious a răspuns:

Alberto Del Rio

| SyLvYuTzU explică (pentru hamstericious):

Ce Alberto del Rio? de unde si pana unde ajunge fraerul ala sa se lupte cu Undertaker?

| WoodenCross97 a răspuns (pentru hamstericious):

Esti prost

| WoodenCross97 a răspuns (pentru hamstericious):

Si la anul Undertaker se va lupta cu John Cena O.o...Go Undertaker!

| Ellena123 a răspuns (pentru WoodenCross97):

Neeeeee goooooo JOHN CENAAAAAAA

| johncena1 a răspuns:

Se va bate din nou cu Triple H, iar john cena cu the rockwinkingwinkingwinking

| Dinu_Leonard_1989 a răspuns:

Triple h