| Culturism69 a întrebat:

Culturism.
Cand e bine sa consumam miere?
- inainte de antrenament?
- dupa antrenament?
- dupa micul dejun?
- inainte de micul dejun?
In ce moment al zilei?

Răspuns Câştigător
| ßeßeBeatrice a răspuns:

Imediat cum te trezesti, si eu fac la fel, este bun pentru sanatate dar si pentru frumusete ^.^
inainte de a face orice alt lucru este bine sa consumi o lingurita de miere in fiecare dimineata happy

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Miere naturala ca degeaba manci de la supermarket cu zahar sau alte otravuri, cumpara de la unu in care ai incredere, mierea e buna dimineata pentru da energie corpului si apoi cardio ca acea energie sa o poti consuma dar intens o ora

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu trebuie sa fii mare nutritionist sau culturist ca sa stii ca mierea se consuma dimineata pe stomacul gol. O lingurita! happy

| MassEffect a răspuns:

Eu o iau dimineat cand ma trezesc, si adaug o lingurita si la micul dejun pe fulgi de ovaz.

| Bobe_Anka_1997 a răspuns:

Inainte de micul dejun