| alexx102428 a întrebat:

Cum a fost in opinia voastra WWE cand a fost in Romania la Sala Polivalenta in anul 2011?

1 răspuns:
| ziftode a răspuns:

Nu l-am vazut, dar parerea mea de wrestling in general e ca nu are nici o legatura oarecare cu vreun sport, este PUR fake (de fapt se prefac, ca se lovesc, de gen nu lovesc cu pumnul strans, iar cine castiga e cat se poate de, decis inainte, nu are nici o legatura OARECARE cu cel mai bun), si sunt doar gorile care urla, dar cu nuante de gorila (vezi doamne fiecare e mare tare si RAU, in felul lui)... pur american SHlT!