| PlayFreestyleFun a întrebat:

Cum ar trebui sa respir, sa-mi misc mainile, postura corpului, calcatura piciorului etc ca sa pot alerga cat mai repede si cat mai mult. Dati-mi niste sfaturi despre alergat

1 răspuns:
| presus a răspuns:

Trebuie sa respiri cat mai normal, pozitia nu e foarte importanta, iti trebuie doar echilibru. Daca vrei sa alergi mult, ai nevoie de rezistenta, trebuie sa te obisnuiesti cu alergatul. Du-te si alearga o perioada buna de timp apoi o sa vezi progresele. Bafta!