| iStefanXD a întrebat:

Cum as putea sa am mai multa forta in picior cand sutez?( am 14 ani).

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Fa antrenament cu o minge medicinala.

2 răspunsuri:
| UnNumeCaToateAltele a răspuns:

Nu mai asculta toate rahaturile, dadusi aiurea funda. In primul rand la varsta ta in nici un caz nu trebuie sa cine stie ce forta in picior, trebuie sa ai. Dar la o varsta asa de mica forta stului vine mai mult din abdomen. Daca te facui curios, cauta pe net sa vezi ca am dreptate.happy

| Anaşigeorge a răspuns:

Deci în primul rand trebuie sa ai muschi în picioare ca sa potî şuta mai tare, fa nişte genoflecşiuni chesti sau sari într-un picior cu o greutate se formeaza muşchiul.