| irinuta1113 a întrebat:

Cum credeti acest antrenament este intensiv? ajuta la slabit?
https://www.youtube.com/watch?v=g71DqBG1lBY&t=1886s=

1 răspuns:
| NobodyCanSeeMe a răspuns:

Orice ajuta la slabit atata timp cat consumi mai mult decat bagi in tine :3
Poti manca dimineata multicel la amiaza mai putin si seara doar un mar.
Si sa fugi o ora pe undeva o ora intruna si slabesti cu timpul
(Fara zahar/dulciuri)
Daca nu functioneaza asa mareste alearga 3-4 ore pe zi si daca nici asa nu slabesti atunci trebuie sa mergi la doctor pentru ca e defectiune la organismul tau :3
(Nu te astepta la rezultate in primele zile eu am slabit 11kg in 2 luni asa)