| RealMadridForever a întrebat:

Cum credeti, e mai bine să execut loviturile libere {La fotbal} pe jos, sau pe sus, peste zid?

Răspuns Câştigător
| XRaXD a răspuns:

laughing depinde la fiecare meci. Executa-le cum iti vine pe moment o sa fie cea mai buna alegere.

3 răspunsuri:
| dgffdf a răspuns:

Pe sus, cu efect

| AntoceIustin a răspuns:

Cel mai bie e să lovești pe sus și în apropierea vinclului sau chiar în el dacă ai antrenament suficient dar dacă nu pe jos cu forța, viteză și efect

| AntoceIustin a răspuns:

Cel mai bine e să lovești pe sus și în apropierea vinclului sau chiar în el dacă ai antrenament suficient dar dacă nu, pe jos dar cu forța, viteză și efect!