| AvalohAlyn a întrebat:

Oțelul Galați este o echipa de tradiție în fotbalul romanesc? Eu zic ca da.Este si echipa mea de suflet de mic copil unde sunt și membru oficial socios al acestei echipe.
Voi ce credeti?
Pana la urma a fost și campioana Romaniei și a fost foarte mult timp în liga 1 și are și suporteri adevărați și destui.
Este sau nu Otelul Galați o echipa de tradiție în fotbalul romanesc?
Da sau nu? Motivati răspunsul va rog.

Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

S-a fondat in 1964, deci da. Este o echipa de traditie in fotbalul romanesc. In toti anii astia, au facut istorie si multe meciuri jucate.