| Aндpeй a întrebat:

Cum e raportu' calitate/ pret pentru suplimentele REDIS? izolatul proteic acela cu 30 de lei e calitativ pentru pretul acela?

Răspuns Câştigător
| CulturismsiFitness a răspuns:

Eu cand m-am apucat de sala am incercat de la redis o vreme Mass forte creatin. Au avut efect ceva vreme dupa care le-am lasat si am trecut la ceva mai serios. Acuma daca esti la inceput de drum iti recomand sa le folosesti ca nu strica. Daca daca esti cu ceva ani de sala in spate incearca ceva mai serios. Gen universal