| ionut7 a întrebat:

Cum imi pot dezvolta muschii de la picioare, coapse, fese?

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

Genuflexiuni,fandari sunt ideale pentru a dezvolta musculatura picioarelor.Pentru definire iti recomand alergatul, bicicleta, steperul etc happy

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RaduDavid a răspuns:

Prin alergare cat mai multa, prin flotari, si mergand la sala sa faci exercitii.

| vladv26 a răspuns:

Alergare. genoflexiuni. cum este iarna si nu poti sa mergi pe bicicleta poti sa mergi la sala sunt aparate speciale pentru picioare

| Berioiu_Yonut_2000 a răspuns:

Mergand cu bicicleta, jucand fotbal(alergi) etc asa iti poti dezvota muschi de la picioare, coapsele, fesele. FUNDA te rog

| suffarstar a răspuns:

Aleargă mult, sări coarda, genoflexiuni.

| Jucan_Vlad_1997 a răspuns:

De la alergat nu o sa ti se dezvolte decat foarte putin si de la genuflexiuni ttot asa.Iti recomand sa mergi la sala ca nu este mult 60-70lei pe luna.La sala ai multe aparate inclusiv acele treadmill care simuleaza urcatul scarilor, biciclete dar si aparate care luceeaza muschii picioarelor.Eu iti recomand sa faci genuflexiuni cu greutate in spate sau cu gantere in maini, indreptari, fandari cu gantere in maini, sariturile in lungime sau la lada.

| SiLaS a răspuns (pentru RaduDavid):

Prin flotari dezvolti muschii picoarelor? Apuca-te de sah

| RaduDavid a răspuns (pentru SiLaS):

Scuze,greseala mea am vrut sa scriu fandari.Am gresit