| anonim_4396 a întrebat:

pentru a-mi tonifia muschii de la picioare in special de la coapse este mai bine sa ma duc la fitness sau la aerobic? As vrea sa ma duc la aerobic dar nu stiu sigur la ce ore(Pilates,Zumba etc).Nu vreau sa-mi maresc prea mult muschii, vreau doar sa scap de paranteza de la coapse big grin Nu am mai facut sport de foarte mult timp si muschii mei sunt cam vai de eilaughing. Deci, ce sfaturi mi-ati putea da pentru a-mi dezvolta muschii de la coapse? Si sa ma duc la fitness sau aerobic?

1 răspuns:
| NoBodyByMe a răspuns:

Pilates,dar sincer de ce nu incerci modelarea corporala, pe net gasesti programe?