| Anonim123321 a întrebat:

Cum imi pot ingrosa putin mainile si mari cat de cat pieptul in 2luni...(fara sala daca se poate)

6 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Fara sala? laughing baga in tine tot ce prinzi si or sa se ingroase dar de la sunci bineinteles.

Presupun ca vrei muschii, iar singura modalitate de a-ti marii muschii este sa-i fortezi la sala. Flotarile nu sunt de ajuns, pentru ca muschii sa creasca ai nevoie de greutati mai mari decat o haltera de 10kile si gantera de 4.

| Anonim123321 explică:

Si cam ce exercitii pot face cu gantera...pentru
ingrosare? problema e....ca am si haltera da haltera e de 10 kglaughing) si gantera de 4.

| Al3xAnDe3r a răspuns:

Pff...fara sala.thinking incearcaa flotariii...k`am 1000 pe saptamana.big grineuu asa fac

| Cosmin86 a răspuns (pentru Al3xAnDe3r):

Pentru muschi trebuie sa maresti greutatea, nu numarul de repetari. Cu 1000 de flotari NU rezolvi mare lucru, decat rezistenta.

Mai bine faci 10 cu greutate decat 100 pe liber. Cand poti mai mult de 10, maresti greutatea.

| Al3xAnDe3r a răspuns (pentru Cosmin86):

Ma, eu nu fac pentru muschi...fac sa ma mentin in forma...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Al3xAnDe3r):

Persoana care a pus intrebarea vrea sa creasca, nu sa se mentina.

Si oricum ce faci tu e cam aiurea, mult prea multe repetari, cel mai probabil in cativa ani o sa-ti faci tendoanele praf