| Robert_2672 a întrebat:

O simpla intrebare.
Cum iti poti mari pectoralii/pieptul fara sa mergi la sala, etc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cum spune @tudor, este chestia cea mai valabila, apoi desigur mai sunt flotarile, inotul - asta ii cam pentru toti muschii, dar ajuta faptul ca accentueaza forma trapezoidala a corpului.

| dichi a răspuns:

Incearca sa tragi de ei tare tare.

Răspuns utilizator avertizat
| alexbrada a răspuns:

1)flotari simple
2)flotari in pumbi
3)daca ai 2 gantere, aseaza-le astfel incat sa faci flotari tinandu-te de ele(e destul de greu dar creste)

| NoKidding a răspuns:

Flotari... flotari, si iar flotari.

| Cuuukii a răspuns:

Fara munca fizica?
implanturitonguelaughing

| paulthe1 a răspuns:

Am un prieten care e nutritionist, dar fara sala nu se poate, il poti contacta pe site-ul lui www.proculturism.com sau poti vizualiza suplimentele nutritive pe magazinul lui.
www.magazin.proculturism.com, la rubrica contact ai nr-ul lui de telefon.

| Robert_2672 explică:

Nu am spus fara multa munca, vreau sa zic ceva gen flotarile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Munca

| tudorr a răspuns:

Ia doua gantere in maini, intinde-te pe pat(pe spate), intinde mainile deasupra pieptului si lasa-le usor in exterior. Te asigur ca e un exercitiu bun pentru ca fac si eu la sala chestia asta si functioneazahappy