| DavidutzAgache694 a întrebat:

Cum ma pot îmbunătăți la ora de sport? Sunt clasa a 8 a și nu prea sunt atât de bun la exerciții. Cred ca sunt cel mai slab de la mine din clasa la sport și nu prea știu sa joc baschet și handbal.

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Iesi la teren cu mingea separat de scoala, doar practicand te imbunatatesti, asta daca iti si place sa joci, handbal-ul nu mi-a placut niciodata deci nu mi-am batut capul cu el, vezi ce preferinte ai.

Bula
| Bula a răspuns:

De aceea ai profesor (de sport), sa te invete!
Cere-i ajutorul!

| siriusblack98 a răspuns:

Recomand exercitii zilnice acasa. Nu strica 30 de minute de exercitii pe zi sa stii. Something just to give you the edge daca ma intelegi.