| BezeaToxica a întrebat:

Trec clasa a 9-a si sunt slab ca o aschie si sub 1, 55 cred, si nu stiu ce sa fac sa cresc.Cei mai multi mi-au zis sa fac sport dar daca fac sport nu slabesc mai mult? Eu m-am gandit la handbal...te inalta? Imi este si rusine la liceu ca o sa isi bata toti idioti joc! Ce sa Fac(ori ce as manca nu se pune pe mine, are treaba cu metabolismul?)FUUNDA!

3 răspunsuri:
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ce sa mai slabesti happy. Fa ceva arte martiale, gen karate sau judo, sunt foarte bune pentru respectu de sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam scund pentru virsta ta. Dar baietii cresc mai tirziu. Fa sport. Nu te teme ca slabesti. Esti tinar si arderile sint puternice. Cu sportul, s-ar putea chiar sa te ingrasi mai mult decit vrei.

| boyboyplayboy99 a răspuns:

Eu am facut handbal timp de 5 ani si chiar iti recomand acest sport! Pe mine m-a dezvoltat vizibil si chiar m-am indragostit de acest sport... Nu e unul usor, e chiar dur, dar te va face mai puternic din toate punctele de vedere! Succes!