| 1Chris1 a întrebat:

Cum pot avea o forta mai mare in picioare la fotbal? Adica sa raman in picioare la duelurile umar la umar ..etc

2 răspunsuri:
| tzze a răspuns:

Probabil lucrand la sala in mod deosebit grupa de muschi a picioarelor. Cel mai indicat ar fi sa vorbesti cu o persoana avizata, gen un antrenor sau instructor de sala de forta.

| HoTSaucE a răspuns:

Este un program pentru detenta, sprint si in general toate grupele de muschi de la picioare.Se face acasa fara nici un fel de greutati, insa trebuie sa respecti tot ce iti spune.Se numeste Air Alert...
Atentie! Incepe usor pentru ca daca pornesti de la jumate ca mine vei avea febra musculara de nu te vei putea da jos din pat cum am facut eulaughing.In rest ce sa zic, il gasesti imediat, si sa nu faci exercitiile pe suprafete dure, de preferat parchet sau iarba/pamant pentru ca iti distrugi gleznele si genunchii.
Mie mi-a crescut detenta cu vreo 15-18 cm in aproximativ 2 luni, dar trebuie sa te tii de el si categoric vei capata forta in propriile picioare...va fi putin greu, insa cu putina vointa vei reusihappy.
L-am folosit la pentru baschet, dar merge pentru orice sport.
Bafta!