| Tsukuyomi6 a întrebat:

Cum pot creste in inaltime? am incercat stretching cateva luni, baschet, dar nimic nici macar 1cm de 2 ani nu mai cresc deloc, tot pitic o sa raman? am 16 ani 1.75m sunt cel mai mic din clasa toti au peste 1.80-1.85 si cei de a9a sunt mai mari unul are 1.90.

3 răspunsuri:
| afabunicorn a răspuns:

Pai ai putea dormi mai mult, volei e o activitate care sporeste inaltarea sau pur si simplu vei avea la un moment dat o perioada când vei creste extrem de repede, asa este in general la baieti. Nu te panica, important e sa fii mai înalt ca fetelewinking

| Tsukuyomi6 explică (pentru afabunicorn):

Si fetele de la mine din clasa sunt ori cat mine de inalte ori mai inaltesad

| afabunicorn a răspuns (pentru Tsukuyomi6):

Placi vreo fata? Atunci sa te îngrijorezi daca esti sau nu mai înalt. Bine, eu am 1, 72 si 13 ani, dar hai ca sunt si specimene. But don't worry, cel târziu in vara vei creste 15 cm (believe me, nu vorbesc prostii laughing )