| crezyflorin a întrebat:

Cum pot mari greutatea la împins la piept am cam 175 cm şi 48 kg la biceps cu gantera ridic 10 kg dar la piept abia 30 kg... mulţumesc pentru ajutor

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| omulpaiangan a răspuns:

Eu la inaltimea ta aveam 80kg laughing esti schilod rau, normal ca nu ridici nici 30kg.

| crezyflorin explică:

Eu nu am nevoie de glume proaste ci de un sfat...

| Rager a răspuns:

Inainte de toate mananca mult pentru a creste in greutate.Pentru forta ti-as putea recomanda creatina nu este foarte scumpa aproximativ 60 lei dar atentie, daca iei creatina trebuie sa bei minim 2l lichide pe zi.
Inainte de toate mananca bine si in special multi carbohidrati(de la carbohidrati capeti energia) poti sa mai iei si vitamine pentru o dezvoltare armonioasa.

| crezyflorin explică:

Nu vreau sa iau creatina sau din astea... am sa încerc sa mănânc cât de mult pot

| Goguletzu a răspuns:

Nu e problema de biceps, ai nevoie de umeri, acolo se pune presiunea happy