| Vrahvrah a întrebat:

Cum pot sa am niste picioare groase si musculoase fara a merge acasa doar cu exercitii acasa ce fel de exercitii as putea face?

Răspuns Câştigător
| florynmondialul a răspuns:

Iei un ghiozdan vechi, il umpli cu nisip si faci genuflexiuni!
alearga
mersul fermierului
fandari
ridicari pe varfuri

3 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Nee. Daca te ridici pe varfuri o sa te doara ca dracu si nu mai mergi 3 zile. Iti dau aici un link, iti arata un tip si o sa simti ca lucreaza pe tot piciorul. Incearca sa faci cum zice si el cu ghiozdanul in spate sau cu gantere daca ai. 8 Runde/zi si o sa vezi intr-o saptamana. O sa ai febra musculara dar sunt foarte bune. https://www.youtube.com/watch?v=yGk0_dzpFA0. Funda? :)

| Cosmin86 a răspuns (pentru RocKzZ):

Esti doar un copil mic, nu?

raspuns aiurea + "funda" ca o femeie.

| CrS8 a răspuns:

Fa ridicari pe varfuri ca ajuta.Te ridici pe varful picioarelor (sa fii in picioare)