| Nicusoara1230 a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre mine?
Am 12 ani si 4 luni, 1, 64 inaltime, si 41 de kg! Am ciclul Menstrual si sani si toate astea
Ok si intrebarile mele sunt...
1. Sunt inalta pentru varsta mea? De obicei joc in fiecare zi handbal aproape
2.sunt grasa sau slaba?

Vreau mai multe pareri!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Myrcea22 a răspuns:

1,64 pentru varsta ta este destul de bine avand in vedere ca o sa mai cresti
In legatura cu greutatea mai pune 3-4 kile. pa Pa

| Roxy_Racheta_1997 a răspuns:

1. da este buna inaltimea ta, nu-ti face prea multe griji
2. esti foarte slaba pentru inaltimea ta. La un 1, 64 ar trebui sa ai macar 46 de kg sau 45, cel putin asta este parerea mea