| cris_6854 a întrebat:

Cum pot sa imi fac un funda sexy, bombat adica stiti exerciti cu care sa am un fund perfect?

5 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Secs

| cosmin21 a răspuns:

Trebuie sa faci fandari ca sa iti faci un "fund perfect".

| andrey910 a răspuns:

Cauta pe google/youtube

| katy a răspuns:

Tii mainile pe sold si ridici piciorul lateral faci 2 serii a cate 8 exercitii, apoi din aceeasi pozitie duci piciorul in spate cat mai sus la fel 2 serii a cate 8 exercitii.stand pe genunchi cu sprijin pe palme la fel duci piciorul inspre inapoi si il ridici cat mai sus, apoi lateral din aceeasi pozitie.cam astea sunt pentru muschii fesieri, si fandarile dar alea sunt mai mult pentru picioare, muschii fesieri lucreaza mai putin

| andrei213 a răspuns:

Daca vrei iti dau eu un tratament da bagfa idu meu bolmeteus88