| Alexandra_1516 a întrebat:

Buna
care stie ce exerciti trebuie sa faci pentru a avea un fund bombat? cum vor baieti. dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| niic a răspuns:

Cine te place, te place si asa cum esti. in fine, uite aici un mic filmulet http://www.saloane.ro/......oapse.html

1 răspuns:
| Aimee_6013 a răspuns:

1.Stai pe spate culcata, tine genunchii indoiti si mainile pe podea. Incordeaza fesele si ridica bazinul, apoi revino la pozitia initiala. Indicat este sa faci doua serii a cite 8 repetari.
2.Stai pe podea in genunchi, sprijinita pe antebrate si tine spatele perfect drept. Balanseaza piciorul drept in lateral (flexat) pana la 90 de grade. Indicat este sa faci 2 serii a cate 8 repetari.
3. Efectueaza 10 sarituri care sa aiba finalizare in pozitie de genoflexiuni.
4. Efectueaza 8 sarituri care sa se termine in pozitia ghemuit (genoflexiuni).