| Paduraru a întrebat:

Cum pot sa imi maresc detenda? Am incercat programul Air Alert 2 si nu m-am prea tinut ca nu am timp. Exista alta modalitate? dau funda >:

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Daca stai la curte poti face serii de sarituri in lungime de pe loc[dar nu pe beton]

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Daca locuiesti la bloc, sa faci zilnic 5-10 alergari pana la ultimul etaj[da nu pe toata talpa]

| Paduraru explică (pentru a1doru):

Stau la casa. da o sa incerc big grin

| a1doru a răspuns (pentru Paduraru):

Daca stai la curte poti face serii de sarituri in lungime de pe loc[dar nu pe beton]